سوالات متداول

صفحه اصلی » سوالات متداول

بلی، در صورتیکه مالک زمین هستید و قصد ساخت آن را دارید میتوانید اطلاعات آن را برای شرکت ارسال نمایید تا توسط کارشناسان شرکت مورد بررسی قرار گیرد و نتیجه از طریق شرکت به شما اطلاع رسانی شود.

سبد فروش شرکت متنوع بوده و شامل واحدهای یک ، دو و سه خوابه میباشد. همچنین در صورتیکه نیاز به منازل بزرگتر از طرف مشتری اعلام شود امکان تجمیع و افزایش اتاق ها نیز موجود است.

در این خصوص میتوانید آنچه را که قصد تهاتر دارید با شرکت در میان گذاشته تا مورد بررسی قرار گیرد و نتیجه به شما اطلاع رسانی گردد.

بله، معمولاً بسته به پروژه اقساط در طول دوران ساخت هرچند ماه یکبار پرداخت می گردد.

بسته به نوع قرارداد متفاوت است در قرارداد های ثابت خیر ولیکن در قرارداد های شناور که بر اساس شاخص تعدیل برنامه و بودجه میباشند جهت عبور از نوسانات شدید قیمت ها در مقاطع بحرانی حساس و نیز در راستای به نتیجه و پایان رسیدن پروژه ، به روز رسانی بر اساس شاخص های اعلام شده دولت انجام خواهد گرفت.

خیر، اقساط دریافتی در طول دوران ساخت که در موعد مشخص پرداخت میگردند بدون بهره می باشند.

بله با توافق طرفین امکان پذیر است.

شماره موبایل خود را در صفحه اصلی سایت شرکت ثبت نمایید تا به شما اطلاع رسانی گردد و فرم درخواست خرید آپارتمان را (از قسمت فروش آپارتمان) تکمیل و ارسال فرمایید.

بلی در پروژه دانا 15 واحد تجاری برای فروش در آینده موجود میباشد ولیکن در صورت تمایل به اطلاع رسانی در هنگام واگذاری شماره موبایل خود را در صفحه اصلی شرکت ثبت نمایید و یا درخواست خود را از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال فرمایید.

سوال شما در لیست سوالات نبود؟

میتوانید سوال خود را از طریق صفحه ارتباط با ما مطرح نمایید تا در اولین فرصت پاسخ داده شود: