معرفی شرکت دانا ساخت سپاهان

صفحه اصلی » درباره ما
شرکت ساختمانی دانا ساخت سپاهان با سابقه اي بيش از بیست سال در زمينه ساخت و ساز دارنده گواهي پایه یک صلاحيت انبوه سازي از وزارت مسکن و شهرسازي و همچنين گواهي صلاحيت پيمانکاري  از وزارت کشور مي باشد. اين شرکت موفق گرديده در طول سابقه اجرايي خود ، پروژه هاي مسکوني، تجاري و اداري را با استفاده از تکنولوژي روز دنيا هدايت نموده و به سرانجام برساند. موفقيت پروژه هاي شرکت در سايه ي تلاش و کوشش فراوان نيروهاي متخصص و متعهد و با اتکا به لطف خداوند بزرگ بدست آمده است.
هدف شرکت ساختمانی دانا ساخت این است که با استفاده از نیروهای کارآمد و کارآزموده با توان مهندسی بالا، بهره برداری از دانش روز و نوآوریهای نوین ساختمانی زمینه را برای خلق آثاری ماندگار هموار سازد و با اجرای پروژه های ساختمانی در زمینه های گوناگون، در سطوح مختلف، بتواند هرگونه خدمات مهندسی را به میهن عزیزمان و به ویژه متقاضیان مسکن ارائه نماید.
 

تاریخچه

شرکت دانا ساخت سپاهان (سهامی خاص) با هدف فعالیت در زمینه صنعت راه و ساختمان در سال 1382 تاسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از متخصصین کار آزموده و توان فنی بالا و دانش روز موفق به اتمام پروژه های خود در نهایت کیفیت و سرعت شده است که در این راستا به کسب تقدیر نامه ها و رضایت نامه های متعددی از سوی ارگان های مختلف می توان اشاره نمود. اکنون این شرکت دارای گواهی صلاحیت انبوه سازی پایه یک از وزارت مسکن و شهرسازی و گواهی صلاحیت پیمانکاری پایه سه در رشته ابنیه از وزارت کشور می باشد.

چارت سازمانی

گواهینامه ها